EKG-V88HD - Kenys

EKG-V88HD

Kardiowatch trzeciej generacji o elastycznej konstrukcji 3D rozciągającej się od ekranu aż po pasek. Prezentuje opływową krzywiznę zainspirowaną klasycznymi zegarkami. Posiada ekran SUPER IPS o przekątnej 1,96 cala i wysokiej rozdzielczości 320×386 pikseli. Nowy typ ekranu charakteryzuje się bogatą głębią kolorów połączoną z najwyższą jakością odwzorowania szczegółów, nawet tych najbardziej delikatnych. Zapewnia nie tylko wrażenia wizualne, ale także monitoruje serce posiadając najbardziej zaawansowany monitor EKG z analizą zapisu zarówno w zegarku jak i aplikacji, oraz inteligentny monitor tachykardii. Urządzenie posiada kalibrację pomiaru glikemii z glukometrem na czczo i 2 godziny po śniadaniu, przed obiadem i 2 godziny po obiedzie, przed kolacją i 2 godziny po kolacji.

 

Dzięki zastosowaniu głównego układu sterującego JL7013A-BX143 i integracji precyzyjnego podwójnego czujnika tętna VP556ERTX w połączeniu z unikalnymi algorytmami użytkownik może w dowolnym momencie monitorować swoje parametry zdrowotne. Dzięki obrotowemu przyciskowi bocznemu w kształcie koronki można łatwo zmieniać tarcze zegarka i nawigować menu.
Posiada również monitor ciśnienia tętniczego kalibrowany z urządzeniami posiadającymi status wyrobu medycznego. Ponadto rejestruje temperaturę ciała, natlenienie krwi, rytm serca i zmienność rytmu serca HRV. Kardiowatch wyposażony jest w podwójny bluetooth, mikrofon oraz głośnik dzięki czemu można za jego pomocą wykonywać oraz odbierać połączenia telefoniczne z/do smartfona. Kontroluje parametry w dowolnym momencie i posiada możliwość włączenia automatycznego monitorowania tętna, ciśnienia, glukozy, saturacji, snu z analizą jego jakości i długości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Oceniono 0 na 5

  Kardiowatch EKG-V88HD antracytowy

  999.00 
 • Oceniono 0 na 5

  Kardiowatch EKG-V88HD niebieski

  999.00 
 • Oceniono 0 na 5

  Kardiowatch EKG-V88HD srebrny

  999.00 
 • Oceniono 0 na 5

  Kardiowatch EKG-V88HD czarny

  999.00 
Shopping Cart
Scroll to Top